Ile kosztuje wynajęcie limuzyny?

Gabriela Dąbrowska 2019-04-18 0 komentarzy
Ile kosztuje wynajęcie limuzyny?

Ekskluzywne wnętrze, schłodzony szampan, kanapy, przestronne wnętrze, miejsce na 6 lub nawet 10 osób – to zazwyczaj w swoim wnętrzu posiada każda limuzyna. Zazwyczaj samochód wynajmowany jest na imprezy okolicznościowe – wesela, urodziny, rocznice, wieczory kawalerskie lub panieńskie, randki, 18 urodziny, spotkania biznesowe, plany filmowe. Warto skorzystać z usług firmy Ekstra Limuzyna, która prosperuje na terenie Łodzi.

Cennik wynajmu limuzyn może być bardzo różny. Koszt wypożyczenia tego typu pojazdu na ślub zaczyna się od 800 zł. Wynajęcie limuzyny na jedną godzinę to cena rzędu 300 zł, przy minimum dwóch godzinach wynajmu cena za godzinę wynosi już 200 zł. Firma bardzo dba nie tylko o zaoferowanie korzystnych cen, ale przede wszystkim o komfort oraz bezpieczeństwo swoich klientów. Pracownicy są otwarci na ich życzenia, sugestie i uwagi. Firma może wykonać dekorację limuzyny, np. na wesele i ślub. Cała usługa przeprowadzona zostanie na najwyższym poziomie.

O komfort przejazdu oraz bezpieczeństwo zadba doświadczony, zawodowy kierowca. Warto skorzystać z oferty łódzkiej firmy i zrealizować swoje marzenia. Takie oryginalne auto prezentuje się niezwykle efektownie, podoba się wszystkim gościom i pięknie wygląda na zdjęciach z uroczystości. To doskonały wybór dla wszystkich, którzy chcą, aby święto stało się jeszcze bardziej wyjątkowe. Wielki dzień zasługuje na nietuzinkową oprawę.  Dzięki wynajęciu limuzyny uroczystość, na którą będzie przygotowana, nabierze zupełnie innego charakteru.

Skomentuj wpis