Okna nietypowe w niskiej cenie

Krystian Kowalski 2018-12-04 0 komentarzy
Wpis

Rekomendowana firma ma ugruntowaną pozycję na rynku, gdyż działa na nim już prawie 30 lat i dobrze wie, że aby przyciągnąć do siebie i utrzymać klienta potrzeba czegoś więcej niż tylko standardowej oferty. Dlatego poza standardową ofertą stolarki okiennej z PCV, firma oferuje także okna nietypowe w cenie bardzo atrakcyjnej. Takie nietypowe okna sprawdzą się najlepiej, m.in.:

  • na strychach bądź w piwnicach
  • w starych kamienicach
  • w odrestaurowywanych zabytkowych budynkach
  • i wszędzie tam, gdzie potrzebne są okna o nietypowym kształcie, wymiarach czy designie

Szczególnym rodzajem budownictwa, gdzie potrzebne są specjalne okna, jest budownictwo pasywne - energooszczędne, gdyż okna montowane w budownictwie pasywnym muszą mieć szczególnie wyskoki współczynniki izolacyjności. Z jednej strony okna muszą być szczelne, ale z drugiej strony, muszą być tak skonstruowane, aby nie zaburzyć właściwej wentylacji budynku.

Na rynku jest kilka rodzajów takich okien. W budownictwie pasywnym dobrze sprawdzają się okna drewniane z domieszką aluminium, klienci równie często pytają też o okna z PCV, ze względu na ich dobrą cenę i dobre właściwości izolacyjne i akustyczne.

Warto wiedzieć, że jeśli okna PCV wybieramy do budynku energooszczędnego, to okna takie, co do zasady, powinny być wyprodukowane tak, aby rama okienna była zdecydowanie grubsza od ramy standardowej, gdyż poprawia to ich szczelność i trwałość.

Więcej informacji na temat oferty można znaleźć na sapor.pl, dowiesz się tam, że firma oferuje nie tylko stolarkę okienną i drzwiową, ale też bramy czy rolety.

Skomentuj wpis