Ślub za granica - Jak zaorganizować ?

Gabriela Dąbrowska 2019-03-05 0 komentarzy
Ślub za granica - Jak zaorganizować ?

Organizacja ślubu w Polsce może przerażać, a co dopiero, gdy odbywa się on za granicą. Na szczęście pomocą służy biuro podróży Victoria Travel, które oferuje organizację pięknych ślubów cywilnych za granicą. Organizując swój ślub przez biuro podróży, nowożeńcy mają pewność, że kwestia dokumentacji będzie całkowicie dopilnowana, nic nie zostanie pominięte. Ceremonie cywilne mogą się odbyć między innymi na: plażach na tle zachodu słońca, klifach, pokładach jachtów lub w ozdobionych kwiatami altankach.

Biuro zapewnia kompleksową i pełną obsługę. Państwo młodzi mogą oczywiście wybrać, z których składników oferty chcą skorzystać. Biuro jest licencjonowanym organizatorem turystycznym, posiada wszystkie stosowne uprawnienia, certyfikaty oraz ubezpieczenie działalności. Ponadto posiada zaufaną sieć kontrahentów i partnerów biznesowych, takich jak fachowi koordynatorzy ślubni, wysokiej jakości hotele, tłumacze przysięgli, fotografowie, którzy doskonale wykonają swoją pracę aby ślub przebiegł bez zakłóceń.

Decydując się na slub za granica najlepiej dokonać rezerwacji z dużym wyprzedzeniem, wtedy mamy więcej opcji do wyboru. Czas w jakim biuro turystyczne  może zorganizować uroczystość  zależy głównie od lokalizacji. Są kierunki, w których wymagane jest dostarczenie dokumentów z ponad dwumiesięcznym wyprzedzeniem, są również miejsca, w których biuro może zorganizować ślub w ciągu zaledwie miesiąca, a w wyjątkowych sytuacjach nawet szybciej.

Na uroczystość jest możliwość zabrania ze sobą dodatkowych gości, świadków oraz rodziców.

 

Skomentuj wpis