Tanie środki czystości dla gastronomii

Anna Kaźmierczak 2018-11-28 0 komentarzy
Wpis

Na premiumgastro.pl znajdziecie Państwo środki czystości dla gastronomii, które łączą w sobie dużą siłę działania i wydajność. W asortymencie sklepu znajduje się chemia:

  • marki Doctor Brite, przeznaczona do maszynowego mycia naczyń,
  • marki Convotherm, przeznaczone do czyszczenia urządzeń kuchennych.

Środki czystości Doctor Brite, znakomicie sprawują się w zmywarkach wszystkich typów. Skutecznie czyszczą naczynia, sztućce i szkło, a ich formuła pozwala na dużą oszczędność. Oferta obejmuje płyny do zmywania i nabłyszczające. Natomiast płyny Convotherm stanowią uzupełnienie automatycznych systemów czyszczących, w jakie wyposażone są piece tej marki. Produkty są przyjazne dla środowiska i dostępne w opakowaniach o pojemności 1, 5, 10 i 20 l.

Oprócz chemii, katalog środków czystości obejmuje:

  • maszyny czyszczące,
  • lampy owadobójcze, 
  • gamę odzieży dla kucharzy i pomocy kuchennej.

Proponowane maszyny pozwalają oszczędzić czas i zużycie wody oraz energii, odznaczając się skutecznością w usuwaniu trudnych do wyczyszczenia pozostałości po tłuszczu czy resztkach oleju. W tej kategorii znajdują się także specjalistyczne propozycje jak sterylizatory do noży czy naświetlacze bakteriobójcze.

Lampy owadobójcze stanowią zabezpieczenie przed uciążliwymi insektami, które oprócz tego, że irytują i negatywnie wpływają na komfort pracy, przenoszą bakterie i zarazki.

Wybór chemii i urządzeń elektrycznych uzupełnia wysokiej jakości odzież, która gwarantuje odpowiednią higienę pracy, a przy tym jest odporna na wielokrotne pranie.

 

 

Skomentuj wpis