Zabiegi skutecznie redukujące rozstępy

Grzegorz Nowicki 2018-12-15 0 komentarzy
Wpis

Rozstępy są widoczne przede wszystkim na brzuchu i udach - stopniowo  zmieniają  wygląd i strukturę skóry, pozostawiając trwałe ślady. Nieestetyczne zmiany tworzą się w kilku etapach. Na początku wyglądają jak cienkie, różowe paski, otoczone zdrową skórą, a następnie wydłużają się i poszerzają, zmieniając zabarwienie na ciemniejsze. Na końcu znowu bledną, zmniejszają się i ostatecznie przybierają postać nieregularnych linii.

Skąd się biorą rozstępy? Na ich powstanie ma wpływ m.in. naturalne przybieranie na wadze podczas ciąży, proces mechanicznego rozciągania skóry, a także kłopoty z tuszą. Na tego typu nieestetyczne zmiany skarżą się osoby, które co jakiś czas tyją, a następnie chudną. Jak widać, ten problem dotyczy wielu osób, przede wszystkim kobiet.

Na szczęście jest na to sposób! Świetnym rozwiązaniem są kliniczne zabiegi, które mają na celu usuwanie rozstępów w Warszawie. Znajduje się tu MEA Clinic świadcząca tego typu usługi, z których korzysta wiele osób. W zależności od problemu specjalista dobiera indywidualną terapię, a dzięki profesjonalnie dopasowanemu zabiegowi może zredukować nie tylko rozstępy, ale i blizny pooperacyjne, pooparzeniowe, potrądzikowe oraz zrosty pooperacyjne. 

Rekomendowane propozycje to m.in. Nano PIN - mezoterapia nanoigłowa, Esthetic PEN - mezoterapia mikroigłowa czy mezoterpaia igłowa. Mezoterapia sprawdzi się w większości przypadków. Ogólnie mówiąc, to niechirurgiczny zabieg medyczny, który polega  na dostarczaniu bezpośrednio do skóry właściwej substancji leczniczych, regenerujących lub odżywczych. Specjalista podaje je miejscowo. 

Skomentuj wpis