Dywan wełniany - dzieło sztuki w Twoim domu

Tymon Wojciechowski 2019-03-20 0 komentarzy
Dywan wełniany - dzieło sztuki w Twoim domu

Zwykłe dywany, jakie można dostać w każdym sklepie, są wykonywane mechanicznie. Nie ma w nich zbyt wiele z artystycznej pasji i zaangażowania. Dlatego kupując takie wyposażenie do domu nie należy spodziewać się, że pozwoli ono faktycznie wykreować odpowiednio przytulną atmosferę. Co w takim razie wybrać? Oczywiście, naturalne materiały. Dywan wełniany, na dodatek wykonany ręcznie, posiada wszystkie cechy, które czynią z niego przytulne wyposażenie do każdego pokoju. Takie akcesorium odznacza się:

  • wysokim poziomem przepuszczania powietrza,
  • odpornością na ogień,
  • dobrą izolacją termiczną oraz akustyczną,
  • miękkim, niezwykle przyjemnym w dotyk wykonaniem.

Dywan wykonany z wełny warto wybrać również ze względu na jego przyjazność względem środowiska. Zakup wyposażenia do domu, które zostało wykonane z naturalnego materiału, chroni przed wyrzucaniem do śmieci rzeczy, jakie długo będą się rozkładać. Poza tym wełna posiada gęstą strukturę, która chroni przed szybkim wnikaniem wody. W razie kontaktu z cieczą wystarczy przetrzeć ozdobę zwykłą ściereczką. To doskonałe rozwiązanie zwłaszcza dla posiadaczy psów i kotów.

Gdzie znaleźć oryginalne pomysły?

Interesujące pomysły na dywany z wełny posiada sklep Feltiness, w którym można zakupić dywany ręcznie robione z wysokiej jakości filcu. Do wyboru są wersje w różnych kolorach, zarówno stonowanych, jak i bardziej intensywnych. Umożliwia to wybór rozwiązania dopasowanego w sam raz do danej aranżacji. Warto już teraz zapoznać się z ofertą tego serwisu.

Skomentuj wpis