Filmy korporacyjne - jak promować swoją firmę?

Tymon Krajewski 2018-12-07 0 komentarzy
Filmy korporacyjne - jak promować swoją firmę?

Nieważne, czy wkraczasz na rynek z nową marką produktów, czy chcesz zwiększyć produkcję już istniejących na rynku produktów, jeśli chcesz wypromować swoją firmę, warto zastanowić się nad nową, skuteczniejszą formą promocji, aby jak najlepiej zaprezentować markę i szybko osiągnąć sukces. Warto w tym celu skorzystać z pomocy profesjonalistów, którzy kręcą profesjonalne filmy korporacyjne w Poznaniu i nie tylko. Do współpracy zaprasza poznańskie studio 360studios, dysponujące świetnym sprzętem cyfrowym i nowoczesnym studiem filmowym. Studio działa na rynku już od ponad dziesięciu lat i chętnie podejmie się realizacji każdego projektu, nawet najtrudniejszego.

Na stronie internetowej 360studios.pl możesz zapoznać się z kompleksową ofertą studia, tam też dowiesz się, że oprócz filmów korporacyjnych, firma realizuje też, m.in.:

  • spoty reklamowe
  • wideorelacje
  • teledyski
  • szkoleniowe filmy promocyjne
  • animacje.

Każdy film korporacyjny, zanim powstanie, musi być szczegółowo zaplanowany, trzeba dowiedzieć się jak najwięcej o prezentowanym produkcie, należy bardzo dokładnie wysłuchać klienta, który dostarczy jak najwięcej informacji o produkcie, usłudze czy też o samej firmie. Dlatego najpierw trzeba uzgodnić z klientem dokładny scenariusz filmu i przygotować dokładnie plan zdjęciowy, następnie trzeba zrealizować zdjęcia, a potem zmontować przygotowany materiał i przygotować wersję emisyjną. Na sam koniec należy przekazać klientowi gotowy filmu.

Warto podkreślić, że wraz z gotowym filmem korporacyjnym klient otrzymuje również pełnie praw autorskich do niego i może go wykorzystać zgodnie ze swoim uznaniem.

Skomentuj wpis