Inwentaryzacje budowlane

Anna Kaźmierczak 2020-11-02 0 komentarzy
Inwentaryzacje budowlane

Na stronie internetowej delfind.pl dostępne są kompleksowe usługi inwentaryzacyjne oraz związane z wykrywaniem i lokalizacją kabli, rur, powstałych uszkodzeń czy wycieków. Wszystkie prace są wykonywane z zastosowaniem nowoczesnych urządzeń pomiarowych oraz kamer - termowizyjnych oraz inspekcyjnych.

W jakich sytuacjach przeprowadzane są inwentaryzacje budowlane?

  • gdy właściciel budynku chce go rozbudować lub zmodernizować,
  • gdy obiekt nie posiada aktualnej dokumentacji technicznej,
  • podczas transakcji sprzedaży w celu zabezpieczenia obu stron i oszacowania faktycznego stanu budynku,
  • w trakcie planowania wymiany konstrukcji lub pokrycia dachu.

Podczas realizowania usług doświadczeni inżynierowie dysponują nie tylko kompleksową wiedzą, ale również nowoczesnym sprzętem, m.in. dronami, skanerami laserowymi oraz technologią fotogrametryczną. Wszystkie dokumenty mogą zostać dostarczone klientowi w formie papierowej lub elektronicznej. 

Dodatkowe prace związane z inwentaryzacją

Oprócz ogólnych inwentaryzacji budowlanych, firma wykonuje również mapy sytuacyjne, rzuty budynków oraz rysunki rozmieszczenia instalacji. Klienci są bardzo zadowoleni z podjętej współpracy z przedsiębiorstwem głównie ze względu na krótkie terminy realizacji, co znacznie przyspiesza uzyskanie stosownej zgody urzędowej na przeprowadzenie m.in. niezbędnych prac modernizacyjnych w obiekcie. Kolejna zaleta skorzystania z usług to oczywiście przystępne ceny, które są ustalane indywidualnie z każdym klientem i zależą od zakresu realizowanych usług.

Skomentuj wpis