Jaka firma oferuje chleb przez Internet?

Igor Szymczak 2023-09-05 0 komentarzy
Jaka firma oferuje chleb przez Internet?

Coraz więcej osób decyduje się na domowy wypiek chleba, eksperymentując ze składnikami i dodatkami. Nie każdy jednak ma czas i umiejętności, aby delektować się własnym pieczywem, ale jeśli nie chce kupować sklepowego o niskiej jakości, może skorzystać z oferty piekarni internetowych.

Z początku w Poznaniu i okolicach, a obecnie już w całym kraju dostępne są różne rodzaje pieczywa od firmy Chlebszy Pracownia Chleba. Została ona powołana do życia przez kogoś, kto od lat marzył, aby realizować swoją pasję. Zebrał więc oddany zespół, takich jak on, pasjonatów i rozpoczął pieczenie według dawnych receptur z prostych, wysokiej jakości surowców. Obecnie poleca klientom chleb przez Internet, który sprosta oczekiwaniom każdego smakosza.

Wśród niekwestionowanych bestsellerów są m.in. chleby:

  • żytni razowiec,
  • żytni jasny, tzw. pytlowy,
  • pszenny na zakwasie,
  • żytni litewski,
  • żytni jasny z nasionami

i wiele innych. Znajdą tam odpowiedni bochenek dla siebie amatorzy pieczywa na drożdżach i na zakwasie. Są to wyroby najwyższej jakości, długo zachowujące świeżość i tak smaczne, że są zjadane do ostatniego okruszka. Ich smak jest taki, jaki wiele osób pamięta z dzieciństwa, kiedy babcie wypiekały duże bochny w ogromnych piecach.

Dotychczasowi klienci, z których wielu wybrało opcję cotygodniowej dostawy, cenią sobie nie tylko wysoką jakość pieczywa, ale też sympatyczną obsługę.

Skomentuj wpis