Komu zlecić szybką sprzedaż nieruchomości za gotówkę w Szczecinie?

Igor Szymczak 2022-01-17 0 komentarzy
Komu zlecić szybką sprzedaż nieruchomości za gotówkę w Szczecinie?

Pomoc w opracowaniu oferty sprzedażowej oraz przygotowaniu dokumentacji kupna - sprzedaży oferuje agencja ogłaszająca się na stronie internetowej profinvest.pl. To doświadczony pośrednik, mający na swoim koncie wiele udanych transakcji. Jego kadra zaprasza do kontaktu lub osobistego odwiedzenia biura osoby, które poszukują kompleksowej pomocy przy szybkiej sprzedaży nieruchomości

Z powyższej propozycji mogą skorzystać również klienci będący właścicielami tylko określonej notarialnie części praw własności do danego lokalu, nabytych poprzez darowiznę lub spadek. Agencja prowadzi skup obejmujący także domy, mieszkania czy budynki przemysłowe, posiadające legalnych najemców z ważną, długoterminową umową wynajmu. Dokłada wszelkich starań, by lokatorzy lub ajenci nie odczuli problemów z tytułu zmiany właściciela. 

Realizator dysponuje kapitałem obrotowym w ilości wystarczającej, aby zaproponować osobom zainteresowanym skorzystaniem z jej usług szybką sprzedaż nieruchomości za gotówkę. W Szczecinie, gdzie rynek generuje spore zapotrzebowanie nie tylko na określony rodzaj budynków, ale także na atrakcyjne działki pod zabudowę, taka forma pozwala również na bezproblemowe zbycie starych, zdewastowanych przestrzeni użytkowych, które nierzadko są kosztowne w utrzymaniu (podatki oraz opłaty za przyłącza mediów), a przez to dość kłopotliwe dla właściciela. Sprzedaż pozwala w krótkim czasie uwolnić dodatkowe środki, które można przeznaczyć na dalsze inwestycje.

Agencja zaprasza do kontaktu również osoby spoza Szczecina, które posiadają nieruchomości na terenie miasta i jego okolic. Jej kadra chętnie podejmie się sprzedaży lokalu lub działki, dbając o wszystkie aspekty organizacyjno - prawne.

Skomentuj wpis