Producent kasetonów świetlnych

Krystian Kowalski 2019-05-15 0 komentarzy
Producent kasetonów świetlnych

Trzeba być widocznym, inaczej nie będzie się dostrzeżonym. Truizm, banał? W pewnym sensie tak, ale kryje w sobie prawdę, o której trzeba pamiętać w działaniach promocyjnych. Muszą być one bowiem przemyślane i odpowiednio dopasowane, a dzięki temu skuteczne.

Na potencjalnego klienta oddziałuje się wszystkimi zmysłami, ale niezwykle duże znaczenie ma wzrok. Wzrok, który pada na siedzibę firmy i który może, choć nie musi zatrzymać się na fizycznej formie reklamy, takiej jak kasetony czy trójwymiarowe litery.

Producent kasetonów świetlnych – topromo.pl – oferuje bardzo atrakcyjne warunki współpracy. Nie chodzi wyłącznie o koszty, ale przede wszystkim o jej zakres. To jedno przedsiębiorstwo można zaangażować w procesy projektowania, produkcji oraz montażu. I to nie tylko kasetonów, ale również wspomnianych liter 3D, stoisk targowych czy wydruków wielkoformatowych.

Kaseton może być frezowany czy też podświetlony. Technologia LED zapewnia nie tylko efektywność, ale również oszczędność działania tej formy reklamy. Wymiary, grafika, kolorystyka – współcześnie przed projektantami, wykonawcami i montażystami nie ma żadnych granic. Można popuścić wodze fantazji, oczywiście trzymając się obranej strategii i zasad skutecznego designu reklamowego.

Profile kasetonów są tworzone z na tyle trwałych materiałów, że niestraszne im wichura czy opady atmosferyczne. Podobnie jak billboardy czy bannery, mają być widoczne i atrakcyjne dla oka, szerząc zwięzły i łatwy do zapamiętania przekaz zachęcający do skorzystania z usług czy produktów. Dzięki nawiązaniu współpracy z odpowiednim partnerem można uzyskać wyjątkowe efekty kampanii reklamowej uwzględniającej wizualne, ponadczasowe formaty.

Skomentuj wpis