Profesjonalna drukarnia 3D w Katowicach

Paweł Wójcik 2019-10-11 0 komentarzy
Profesjonalna drukarnia 3D w Katowicach

Solid3D to profesjonalna firma, która może pochwalić się realizacjami dla klientów indywidualnych oraz firm. Przedsiębiorstwa często decydują się na pomoc takiego biuro z tego względu, że wydruk 3D w Katowicach pozwala np. na drukowanie prototypów dla przemysłu samochodowego, lotniczego lub meblowego. Warto podkreślić, że specjaliści z polecanego biura dbają nie tylko o stosowanie najlepszych maszyn, ale również wykorzystywanie naprawdę dobrych materiałów. Pole robocze drukarki to 300x300x300(mm), grubość warstw druku 0.09-0.4(mm), a dla wymagających klientów została przygotowana możliwość komponowania/sklejania pojedynczych elementów, gdy robot nie jest w stanie zrealizować całego planu w polu roboczym.

Doświadczona i zaufana drukarnia w Katowicach cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Oprócz tego, że sami zapewniają wydruk, mogą również zaproponować obróbkę takich elementów. Jest to szczególnie ważne, gdy wykonany prototyp 3D ma być szczegółowy. Polecana firma wykorzystuje takie materiały jak: ABS, ASA, Nylon, PCABS, FLEX(TPU), PET-G, HIPS filamenty kompozytowe („drewniane”, „metalowe”) oraz z dodatkiem włókna węglowego.

Głównymi klientami są firmy, które stawiają na jakość, dobrą cenę oraz precyzję w realizacjach. Dlatego oferta drukarni cieszy się tak dużym zaufaniem pośród przedsiębiorców. Każde zlecenie jest realizowane indywidualnie i z dbałością o detale. Pozwala to na udaną współpracę niezależnie od nakładu zamówienia. W razie jakichkolwiek pytań zawsze można kontaktować się telefonicznie lub emailowo.

Skomentuj wpis