Stomatologia dziecięca | Od ucha do ucha

Tymon Wojciechowski 2021-04-14 0 komentarzy
Stomatologia dziecięca | Od ucha do ucha

Internet to nieograniczone źródło wiedzy, które można wykorzystać również przy poszukiwaniach dziecięcego dentysty. Realizatorem takich świadczeń jest Gabinet Stomatologiczny "Od ucha do ucha", który przyjmuje małych pacjentów z rejonów miasta Warszawa oraz okolic. Zakresem jego działalności jest szeroko rozumiana stomatologia dziecięca, obejmująca zarówno profilaktykę, jak i leczenie zębów u dzieci. 

Oprócz wykwalifikowanej kadry specjalistów z dziedziny stomatologii gabinet dysponuje odpowiednio przygotowanym zapleczem. Strefy typu poczekalnia czy przestrzeń, gdzie funkcjonują dentyści, zostały dostosowane kolorystycznie oraz pod kątem wyposażenia do oczekiwań zarówno maluchów, jak i ich rodziców. Wesołe kolory ścian, barwne mebelki i kąciki zabaw skutecznie rozweselą nawet najbardziej przestraszonego pacjenta i sprawią, że chętniej usiądzie on w fotelu dentystycznym. 

Działający na terenie Warszawy stomatolog dziecięcy przedstawia pełną listę realizowanych przez siebie świadczeń na swojej stronie internetowej. Tam też udostępnione zostały dane kontaktowe, niezbędne do zamówienia wizyty stomatologicznej. Można zarezerwować termin poprzez kontakt telefoniczny lub za pośrednictwem poczty e-mail. Link realizatora zawiera także cennik, więc opiekun małego pacjenta jest świadom od początku kosztów usługi. 

Gabinet umożliwia także przeprowadzenie wcześniejszej wizyty adaptacyjnej, podczas której dziecko zapoznaje się z osobą stomatologa, ogląda i poznaje wyposażenie gabinetu, a dzięki temu nabiera większego zaufania.

Skomentuj wpis