Wybiel zęby na terenie Warszawy!

Igor Szymczak 2019-06-25 0 komentarzy
Wybiel zęby na terenie Warszawy!

Planując wykonanie zabiegu wybielania uśmiechu na terenie Warszawy, warto zwrócić uwagę na jakich metodach opierają się poszczególne gabinety, świadczące usługi w tym zakresie. Nie każda metoda jest bowiem tak samo skuteczna i odpowiednia dla każdego pacjenta. Ponad to nie wszystkie pozostają obojętne dla zdrowia zębów. Uczciwy stomatolog powinien ponad wszystko zadbać o zdrowie i bezpieczeństwo swoich klientów, proponując jedynie sprawdzone i nieryzykowne rozwiązania.

Stomatologia Q-Dent posiada w swojej ofercie wybielanie zębów w Warszawie, w cenie bardziej rozsądnej niż mogłoby się wydawać. Dzięki najnowocześniejszej technice Zoom Advanced Power, każdy może wybielić swoje zęby w bezpieczny i bardzo skuteczny sposób. Powyższa metoda polega na poddaniu zębów działaniu zaawansowanej technologicznie lampy oraz wysokospecjalistycznego żelu nakładanego na zęby. Światło lampy aktywuje substancje wybielające zawarte w żelu i dzięki temu usuwa nieestetyczne przebarwienia. Metoda Zoom Advanced Power pomaga pozbyć się między innymi przebarwień powstałych w wyniku spożywania sporej ilości kawy czy herbaty, a także nałogowego palenia tytoniu. W celu uzyskania najbardziej satysfakcjonujących efektów, wykonać należy 4 zabiegi. Każdy trwa około piętnastu minut. Jeśli zęby pacjenta pokryte były dotychczas sporą ilością osadu i kamienia, przed przystąpieniem do wybielania, należy przeprowadzić zabieg skalingu oraz piaskowania. Przygotowane w ten sposób zęby gotowe są do dalszego postępowania. 

Według przeprowadzonych wśród pacjentów badań, efekty możliwe do uzyskania to wybielenie uśmiechu do koloru B1 lub nawet bardziej. Warto odwiedzić stronę internetową warszawskiego gabinetu, by zobaczyć zdjęcia uzyskiwanych rezultatów oraz poznać wszystkie korzyści proponowanych zabiegów.

Skomentuj wpis